آموزش خیاطی با متد سادریک

آموزش جامع تعمیرات خودرو

مطالب برتر

آموزشهاي عمومي

نکات کلیدی آیین نامه رانندگی جهت آزمون

نکات کلیدی آیین نامه رانندگی جهت آزمون نکات کلیدی آیین نامه رانندگی از متن کتاب و از مطالب مهم آن بوده و نتیجه تجربه چندین داوطلب شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی بوده و بدلیل اینکه مطالب کتاب محدود بوده و همیشه در آزمون ها از این مطالب محدود استفاده می شود بدن شک مطالعه این خلاصه و نکات کلیدی ... ادامه مطلب »

قوانین خیابانی خنده دار

قوانین خیابانی خنده دار قوانین خیابان چند دسته است : یکی از آنها مربوط می شود به راننده‌ها که آن هم خودشان به راننده‌های خودروهای کوچک و بزرگ تقسیم می شود! قانون‌های مربوط به موتورسوار داریم ، قانون مربوط به شترسوار داریم…قانون عابر پیاده داریم . بهتر است در اینجا قانون‌های ثبت نشده عابران پیاده را که کم هم نیستند ... ادامه مطلب »

راههای جلوگیری از سوانح رانندگی

راههای جلوگیری از سوانح رانندگی در بیشتر سوانح رانندگی، راننده برای کنترل خودرو و مواجهه با حادثه تنها یک الی ۲ ثانیه فرصت عکس العمل و تفکر دارد اما اصلی ترین راه جلوگیری از سانحه پرهیز از شتابزدگی و هرگونه عکس العمل نا به جا حین رانندگی است. امروزه خودروهای سبک و سنگین در انواع و اقسام مختلف قسمتی از ... ادامه مطلب »

طنز کاهش حوادث رانندگی

کاهش حوادث رانندگی با بیان طنز تصادفات رانندگی، دومین عامل مرگ‌ومیر در ایران است ، برای کاهش حوادث رانندگی با تغییر باورهای مردم‌، باید کاری کرد که رانندگان در همه حال هنگام رانندگی احساس خطر کنند. راه‌حلهای اساسی برای کاهش حوادث جاده ای و رانندگی : قیمت بلیت هواپیماها را کاهش دهیم تا بیشتر مردم با هواپیما این‌ور و آن‌ور بروند ... ادامه مطلب »

هنگام مواجهه با حوادث رانندگی چه کنیم ؟

اقدامات لازم هنگام مواجهه با حوادث رانندگی درصد بسیار کمی از قربانیان تصادفات در محل حادثه جان خود را از دست میدهند و متاسفانه در حدود ۸۰٪ این قربانیان به علت نا آگاهی کمک کنندگان و خارج کردن نا صحیح مصدوم از خودرو و حمل ناصحیح مصدوم به بیمارستان جان خود را از دست میدهند. اگر اطلاعی از نحوه کمکهای اولیه ... ادامه مطلب »

قوانین رانندگی بسیار عجیب و غریب

قوانین رانندگی عجیب و غریب مقررات ساده ی راهنمایی و رانندگی رو احتمالا همه میدونن مثل اینکه باید پشت چراغ قرمز بایستی٬ محدودیت سرعت رو رعایت کنی٬ و در حالت مستی رانندگی نکنی. اما در کشورهای دیگر قوانین رانندگی بسیار عجیب و غریب دیگری هم هستند آنقدر که شاید حتی نتوانید باور کنید. ۱- همه دانمارکی ها موظف هستند قبل از ... ادامه مطلب »