آموزش خیاطی با متد سادریک

آموزش جامع تعمیرات خودرو

مطالب برتر

آموزشهاي بانوان

آموزش الگوی یقه رولتی

آموزش الگوی یقه رولتی یقه های رولتی برای این نوع یقه ها الگو ی جلو و پشت از سرشانه به هم وصل می شود زمانی که می خواهیم سرشانه ها را به هم وصل کنیم از گوشه سرشانه ۱٫۵ سانت روی هم می آیند برای اینکه یقه کاملا روی شیب سرشانه بیفتد تفاوت یقه های رولتی با سرخود    ۱-برای تمام ... ادامه مطلب »

آموزش الگوی کت کوتاه گره دار

آموزش الگوی کت کوتاه گره دار  کت کوتاه گره دار کوتاهی کت (از خط کمر *سینه های نرمال ) (از خط سینه ۱۱-۹ سانت پایین تر *برای افرادی که سینه های بالا دارند ابتدا از قد کت کم می کنیم بعد ادامه می دهیم به صورت افقی ۵۰-۲۰ سانت نقطه A.B یقه این کت ها اغلب یا هفت ساده یا ... ادامه مطلب »

موارد استفاده مدل حلزونی

موارد استفاده مدل حلزونی مدل های حلزونی : معمولا دم آستین *دم لباس* دور یقه * دم دامن * مدل حلزونی است هست و مدل حلزونی بکار می رود. الگوی یقه آرشال را می کشیم جلو باز هم می توان باشد هم جلو بسته باز شو یقه را پایین می آییم وصل می کنیم به گوشه گردن بعد یقه آرشال را ... ادامه مطلب »

یقه بدون برگردان پشت

یقه بدون برگردان پشت یقه بدون برگردان پشت ۲نوع : ۱ -خط شکست صاف ۲- خط شکست هلال خط شکست صاف: روی خط O.B یقه را طراحی می کنیم خط O.D را نصف می کنیم E تا F پهنای یقه ی جلو می رویم از نقطه D ۳-۵ سانت جلو می رویم از نقطه F بالا ۱٫۵ پایین ۱٫۵ و ... ادامه مطلب »

یقه مسطح ۲- انواع یقه ها

یقه مسطح ۲- انواع یقه ها در این پست انواع یقه مسطح را قرار دادم این پست را هم به شما پیشنهاد میکنم یقه مسطح – یقه سیب و یقه گلابی یقه گنبدی : از شالوده ی یقه خشت لوزی بدست می آید از نقطه B سانت ۱٫۵ بالا می رویم ۱٫۵ پایین می آییم EوF  بدست می آید خط ... ادامه مطلب »

یقه مسطح – یقه سیب و یقه گلابی

یقه مسطح – یقه سیب و یقه گلابی در این پست چند یقه مسطح را تقدیم شما میکنم امیدوارم مفید باشه ۱: یقه سیب یقه سیب بسته: یقه سیب از شالوده ی یقه خشت لوزی است . باز شو یقه نقطه o سانت ۳ از O بالا می رویم نقطه C بدست می آید از نقطه C سانت ۵ داخل ... ادامه مطلب »