آموزش خیاطی با متد سادریک

آموزش جامع تعمیرات خودرو

مطالب برتر

كودكستان

کوتاهی قد و توصیه های درمانی

کوتاهی قد و توصیه های درمانی کوتاهی قد، علت شایعی برای مراجعه کودکان و نوجوانان به متخصصان غدد است، ولی هر فردی که با شکایت از کوتاهی قد مراجعه می ‌کند، واقعا قد کوتاه نیست. مهم تر اینکه افزایش قد با روش‌هایی مانند استفاده از صندل‌ها یا کفش‌های مخصوص که تبلیغ می‌ شود یا امواج لیزری و… امکان‌پذیر نیست. این ... ادامه مطلب »

ساکت کردن بچه ای که گریه می کند در سه ثانیه – جالبه+کلیپ

ساکت کردن بچه ای که گریه می کند، فقط در سه ثانیه گاهی کودک ما بسیار گریه میکنه و میخاهیم ساکتش کنیم شاید شما بچه رو بغلش کنید و یا بهش شیر و غذا بدید و بخواین از این طریق ساکتش کنید . من میخام در این پست روشی جالب معرفی کنم که در عرض چند ثانیه بچه ساکت میشه ... ادامه مطلب »

درمان تشنج کودک ناشی از تب بالا

درمان تشنج کودک ناشی از تب بالا  درباره تشنج های ناشی از تب تشنج های ناشی از تب، تشنج هایی هستند که وقتی کودک تب دارد رخ می دهند. این تشنج ها در میان کودکان ۶ ماهه تا ۵ ساله دیده می شوند و در میان کودکان ۱۲ ماهه تا ۱۸ ماهه رایج تر هستند. این تشنج ها معمولاً چند ... ادامه مطلب »

دلیل مهم ورزش کودکان

دلیل مهم ورزش کودکان ورزش کردن در سنین کودکی، به بچه‌ها کمک می‌کند تا از نظر بدنی و اجتماعی رشد کنند. بنظر آکادمی روانپزشکی کودکان و نوجوانان آمریکا، ورزش کردن، باعث می‌شود کودکان روی کار گروهی تمرکز کنند و بتوانند دوستان جدیدی بیابند. دلیل اصلی و مهم ورزش برای کودکان برای اینکه به فرزندتان کمک کنید تا از ورزش کردن ... ادامه مطلب »

تاپ بازی در خانه با ساخت تاپ در خانه

ایده های ساخت تاپ در خانه تاپ بازی یکی از جذاب ترین بازیهای کودکان است و بلکه بهتر است بگوییم حتی بزرگترها هم از این تفریح لذت میبرن. پرواز به سمت آسمان احساس خوبی را در شما به وجود می آورد و این حس مشترکی بین کودکان و بزرگسالان  است در اینجا برخی از ایده های بسیارزیبا و سرگرم کننده ... ادامه مطلب »