آموزش خیاطی با متد سادریک

آموزش جامع تعمیرات خودرو

مطالب برتر

پزشكي جديد و طب گياهي

درمان گیاهی آفت دهان

آفت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌هان آفت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌هان زخمی سطحی به شکل یک حفره است که د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر روی زبان و یا بخش د‌‌‌‌‌‌‌‌‌رونی لب یا گونه‌ها ایجاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود‌‌‌‌‌‌‌‌‌. حاشیه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌ور آفت قرمز است اما مرکز آن سفید‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رنگ است. معمولاً د‌‌‌‌‌‌‌‌‌رد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ناک هستند‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و غذا خورد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ن و یا صحبت کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ن فرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ را مشکل می‌سازد‌‌‌‌‌‌‌‌‌. ممکن است فرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ یک یا بیشتر از یک آفت د‌‌‌‌‌‌‌‌‌اشته باشد‌‌‌‌‌‌‌‌‌. ... ادامه مطلب »

گیاهان دارویی و مکمل‌های غذایی برای کاهش کلسترول

درمان و کاهش کلسترول کلسترول ماده ای چرب و طبیعی است که برای بدن بسیار لازم است و در تولید ماده صفرا در کبد، ویتامین “د” و هورمون ها (به ویژه هورمون جنسی) نقش مهمی دارد و بخش مهم ترکیب دیواره سلول ها را تشکیل می دهد. حدود ۳۰% کلسترول بدن از راه غذا و بقیه در کبد ساخته می ... ادامه مطلب »

فشارخون و درمان بدون دارو

فشارخون و درمان بدون دارو تا به حال قرص ها و آمپول های متفاوتی برای کنترل فشارخون و یا کاهش آن ساخته شده است که البته هر کدام عواقب مخصوص خودشان را دارند. این درحالی است که تنها با چند راه بسیار آسان می توانید فشارخون بالا را از بین ببرید. اگر فشار شما بیشتر از ۱۴۰ روی ۹۰ میلیمترجیوه ... ادامه مطلب »

رفع خستگی به صورت طبیعی و گیاهی

رفع خستگی به صورت طبیعی و گیاهی آیا شما توانایی انجام کارهای تان را ندارید و بلافاصله از انجام کارهای روزمره تان خسته می شوید؟ خواندن این چند سطر را به شما توصیه می کنیم . خستگی واکنش طبیعی بدن به کار طولانی روزانه است، و نشانه‌ی این است که باید استراحت کنیم. در بعضی افراد حتی با وجود استراحت، ... ادامه مطلب »

درمان بوی بد دهان halitosis

درمان بوی بد دهان halitosis امروزه بوی بد دهان halitosis به طور چشمگیری شایع شده است و باعث رنجش و ناراحتی دیگران در برخورد های اجتماعی با افراد مبتلا به بوی بد دهان می باشد. همچنین در زندگی زناشویی و در بین اعضای خانواده فرد مبتلا به این بیماری بیشتر مورد توجه و نکوهش قرار می گیرد. بسیاری از مردم فکر می‌کنند ... ادامه مطلب »

درمان ریفلاکس معده ( سوزش معده ) با داروهای گیاهی

درمان ریفلاکس معده ( سوزش معده ) با داروهای گیاهی ریفلاکس معده ( سوزش معده ) از شایع‌ترین و آزاردهنده‌ترین بیماری‌های دستگاه گوارش است. حدود ۴۰درصد از افراد در جامعه مبتلا به ریفلاکس معده هستند که در ۱۵درصد موارد نیز این بیماری به شکل شدید و آزاردهنده‌ای بروز می‌کند. تغذیه مناسب می‌تواند در پیشگیری از توسعه این بیماری و حتی ... ادامه مطلب »